Kleding van Ibiza style voor vrouwen bij onze online verkooppunten
Ben jij dol op kleding van Ibiza style voor vrouwen en ga je altijd naar verschillende online verkooppunten om de leukste kledingsets bij elkaar te verzamelen? Met Sand In My Shoes is dat verleden tijd! Wij bieden namelijk diverse soorten Ibiza style kleding voor vrouwen aan in ons online assortiment. Denk hierbij aan de mooiste beachwear, bijpassende schoenen, leuke rokjes, jurken, de mooiste sierraden en andere accessoires! Voortaan hoef je niet meer naar verschillende online verkooppunten om Ibiza style kleding voor vrouwen te kopen!
Stop met het kopen van kleding van Ibiza style voor vrouwen bij online verkooppunten
Onze kleding van Ibiza style komt in verschillende maten en tegen diverse prijzen. De kleding is van de hoogste kwaliteit en gaat jarenlang mee. Ook kun je de kledingstukken eindeloos combineren en steeds met een andere exclusieve, hippe outfit de deur uit gaan. In ons online assortiment tref je diverse kledingstukken en accessoires aan van originele en goede merken. Denk bijvoorbeeld aan een leuk sierraad van Shabada of kleding van Isla Ibiza Bonita. Met een paar klikken op de knop heb je volledige outfits bestelt waarin jij binnen een paar dagen al in loopt te schitteren! Het is dus niet meer nodig om voortaan bij diverse online verkooppunten jouw kleding van Ibiza style voor vrouwen te scoren.
Combineer de leukste stukken en bestel nu
Zoek niet langer bij verschillende online verkoopunten om de mooiste strandoutfits of Ibiza style kleding voor vrouwen te bestellen. Bestel nu alles bij ons en ontvang jouw pakket binnen 3 werkdagen. Verzending boven de 75 euro is gratis en retourneren kan tot 14 dagen na besteldatum. Heb je nog vragen over onze producten? Neem dan contact op via 06-50437333 of mail ons op klantenservice@sandinmyshoes.nl.
Anderen bekeken ook:
Ibiza kleding kopen| Bohemian sieraden kopen | Ibiza tuniek kopen
30 % SALE
Earrings Beautiful Moon, Black Night ShabadaHet Spaanse bijoux merk Shabada is al meer dan 30 jaar een echte boho hit!
En is helemaal passend bij Sand in my shoes.
Zo style je een compleet outfit in de Boheimian stijl helemaal af.
Hoe fijn, more is alleen maar meer…€ 44,95 € 31,5030 % SALE
Necklace Gypsy Rose, Koraal en Turquoise - ShabadaHet Spaanse bijoux merk Shabada is al meer dan 30 jaar een echte boho hit!
En is helemaal passend bij Sand in my shoes.
More is alleen maar meer hippie, dus eindeloos combineren is toegestaan.
De mooie sieraden worden met de…€ 75,00 € 52,50SALE 30%
30 % SALE
BRACELET JOY KORAAL- SHABADAHet Spaanse bijoux merk Shabada is al meer dan 30 jaar een echte boho hit!
En is helemaal passend bij Sand in my shoes.
More is alleen maar meer hippie, dus eindeloos combineren is toegestaan.
De mooie sieraden worden met de…€ 29,95 € 20,9530 % SALE
BRACELET JOY ZWARTE AGAAT- SHABADAHet Spaanse bijoux merk Shabada is al meer dan 30 jaar een echte boho hit!
En is helemaal passend bij Sand in my shoes.
More is alleen maar meer hippie, dus eindeloos combineren is toegestaan.
De mooie sieraden worden met de…€ 29,95 € 20,95- Brasil Lace mirror, Pompom,Black/Ivory Hot Lava
Deze geweldige sandalen zijn van het merk Hot Lava.
De Brasil Lace mirror & pompom slippers zijn echt prachtig, ze zijn gemaakt van zachte mika en lopen echt heerlijk.€ 99,95 30 % SALE
BRACELET HIGH FIVE BLACK - SHABADAHet Spaanse bijoux merk Shabada is al meer dan 30 jaar een echte boho hit!
En is helemaal passend bij Sand in my shoes.
More is alleen maar meer hippie, dus eindeloos combineren is toegestaan.
De mooie sieraden worden met de…€ 84,95 € 59,5030 % SALE
RING LUPITA BLACK - SHABADAHet Spaanse bijoux merk Shabada is al meer dan 30 jaar een echte boho hit!
En is helemaal passend bij Sand in my shoes.
More is alleen maar meer hippie, dus eindeloos combineren is toegestaan.
De mooie sieraden worden met de…€ 39,95 € 27,9540% SALE
SALE 50%
Singlet - Black - Isla IbizaDeze super leuke is van het merk Isla Ibiza Bonita.
Deze zwarte lange top is zeer geschikt als basis onder heel veel dingen van de Isla Ibiza collectie, gewoon als hemd.
De top heeft brede schouder bandjes.
Verder heeft de top…€ 35,00 € 17,50SALE 50% ONLY SIZE S + L
Top Long - Black - Isla IbizaDeze super leuke top long is van het merk Isla Ibiza Bonita.
€ 45,00 € 22,5030 % SALE
BRACELET MALIBU & WAX BLACK - SHABADAHet Spaanse bijoux merk Shabada is al meer dan 30 jaar een echte boho hit!
En is helemaal passend bij Sand in my shoes.
More is alleen maar meer hippie, dus eindeloos combineren is toegestaan.
De mooie sieraden worden met de…€ 54,95 € 38,50SALE 50%
Short Blouse White 8122503Korte Blouse Breeze Wit
∙ Heeft een diepe V-hals
∙ Kort model
∙ Gedraaid detail bij de buste
∙ Heeft een stretch band op de rug
∙ Gemaakt van een luchtige stof
∙ Wijde mouwen met elastische banden bij de polsen
∙…€ 79,95 € 40,00SALE 50%
Blouse Ikan print, colors of sunrise 8122508 Isla Ibiza BonitaBlouse Ikan Colors Of Sunrise Roze
∙ Heeft een ronde hals die gestrikt kan worden bij de buste
∙ Is te verstellen in de taille
∙ Heeft flair mouwen met ruches
∙ Zomerse print
∙ Roze
Maat en pasvorm
∙ Maat:…€ 89,95 € 45,00SALE 50%
Scarf tie-dye fantasy mix pink 8122903 Isla Ibiza Bonita----------
Sjaal Tie-Dye Fantasy Roze
∙ Heeft een tie-dye print
∙ Goed te combineren met de items van Isla Ibiza
∙ Roze
Materiaal
∙ 100% Katoen€ 49,95 € 25,00